post

Mustri argipäev pole kunagi lihtsalt mingi suvaline päev. Ega hommikul ei aima keegi, kuhu õhtuks välja jõutakse.

Hiljuti saime teada, et meie kauplusepinna haldaja ampsab endale ühe tüki @Home’i ja peame loovutama suure vitriinakna koos jupikese salongipinnaga.

Jälle kopereerusime ja hakkasime asju eest tõstma. Esialgu tunduvad sellised ettevõtmised täiesti ahastamapanevad. Mingil hetkel aga unustame selle tegevuse lõputuse ning vaadates mummulises kleidis, mummuliste pärlitega ja mummulise käekellaga ringli lendlevat Merlet, kelle nägu särab, kui tegemist on mis iganes rohelise asbiraagus-benodictus oksaga (või mis iganes selle asja nimi oligi nüüd…), saab rõõm ja koostegemise lust võitu.

Kui müügile saabusid möödunud nädalal dekoratiivkõrvitsad, siis ilmselt polekski uut teemat Mustris vaja vähemalt kolm nädalat tõstatada, sest  rõõmu on nendest meie enda naistel olnud juba ülemõistuse palju. Jääb loota, et kliendid jagavad meie vaimustust! Vaadake ometi seda väljapanekut peaukse kõrval!!! :)

Nii, kaldusin ise ka teemast kõrvale… Kuhu ma nüüd jäingi?

Igatahes – tõstame jälle asju eest ja ette. Tuleb üks suurem lammutamine, põristamine ja ehitustöödega leppimine. Vaene Katrin peaks juba hommikul paar rahustavat hingamisharjutust tegema, sest @Home’i  kassa saab olema just seal, kus kilesein püsti tõmmatakse ning trellide ja kirkadega kiivrites onud sisse ja välja hakkavad lippama. Vaesekene! Pea vastu!!!!

Sel ajal kui me seal tervet elamist, kassat, magamistuba ja muud asja lohistasime ja mahutasime, jooksid Mari ja Merle õhinaga oma pottide ja kõrvitsatega. Mari torkis ikka siit ja sealt mingi tühja-tähjaga ja lõpuks loobus meie nurka piilumisest.

Kärt, õnnelik ja heljuv nagu ta viimasel ajal kipub pidevalt olema, oli õnnelik isegi siis, kui ma kell neli pärastlõunal salli kaela viskasin ja üle õla hüüdsin, et see bardakk jääb kõik talle homseks likvideerimiseks.

Jumal eest, täiesti õnnelik oli! Vot mõni mees ikka oskab naist õnnelikuks ka teha! Naine võib siis isegi lõputuna tunduva kaose keskel seista ja naeratada endamisi.

Jälle kaldusin teemast kõrvale…

Nii, et kui te satute lähinädalatel meie poodi, siis keskenduge kõrvitsatele, uutele rohuokstele ja püctus-cactus-rosus (?) õitele, mida Merle täiesti vapustavalt seab ja kindlasti varuge aega, et süveneda Mustri uutesse sügisestesse kompositsioonidesse.

Mari möllas kolm päeva jutti ja ilmselt ei raugenud hoog ka öösel, sest hommikul saabudes oli tal juba unes mingi nurk jälle valmis kujundatud. Jäi ainult mõte teoks teha. Vot selline hoog oli naisel sees!!! Ja muidugi kõik kukkus imeliselt ka välja.

Tulge meie juurde sügist vaatama! Ootame teid! :-)

One thought on “Mustri sügis

  1. November on kaes! Diivanil pealaest jalatallani monusasse pleedi mahitud, saatjaks praksuv kaminatuli, kuum jook klaasis sormi soojendamas – nii voib sugis taitsa monus olla!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga